Автомийка

info
Мийка – один з елементів догляду за автомобілем, який необхідно здійснювати регулярно в процесі експлуатації. Це дозволяє не лише зробити автомобіль чистим, але і видалити пил, пісок та різноманітні активні хімічні елементи, якими обробляють дорожнє покриття, що можуть при тривалому контакті з лаком кузову автомобілю вступити з ним в хімічну реакцію.
Це може викликати місцеве помутніння лаку та його пришвидшене зношування. Крім того, після миття кузову на нього наносять додаткове покриття, яке виконує захисну функцію та збільшує його блиск для підкреслення кольору автомобілю.
Окрім мийки кузову Діас надає послуги з миття дна автомобілю, що описані нижче.

Мийка дна автомобілю

Для ефективного миття дна автомобілю у автосервісу Діас відведений спеціальний бокс, який обладнаний гідравлічним ножничним підйомником. В такому випадку спеціаліст має повний доступ до всіх елементів дна і має можливість помити навіть у важкодоступних місцях використовуючи систему високого тиску.
Спосіб мийки на підйомнику на відміну від мийки без підйомнику (за допомогою апарату з форсунками, який переміщають під автомобілем) набагато ефективніший. Крім того ви зможете самостійно оцінити якість робіт.

Записатись на мийку

Автомойка
Відправити заявку
Натискаючи "Відправити заявку" ви даєте згоду на обробку ваших даних

Наші переваги

Професіоналізм

Автосервіс повністю обладнаний професійним обладнанням, з яким працюють кваліфіковані майстри, а в усіх наших менеджерів великий досвід роботи в напрямку обслуговування авто.
Иконка преимущества
01

Комфорт

Нашим клієнтам немає про що турбуватись. Ми підбираємо для кожного оптимальне рішення виходячи з нашого досвіду в той час як наші клієнти відпочивають в лаунж зоні.
Иконка преимущества
02

Досвід

За час роботи автосервісу ми провели ремонт великої кількості автомобілів, напрацювали багато готових рішень і знаємо спосіб вирішення будь-якої проблеми самим оптимальним методом.
Иконка преимущества
03

Гарантії

Ми надаємо гарантії на виконані на нашому автосервісі роботи, оскільки ми впевнені послугах, які ми надаємо, та якості наших автозапчастин.
Иконка преимущества
04

Навіщо потрібна мийка дна автомобілю

Дно – це частина автомобілю, яка найбільше страждає від забруднення. На жаль, мало хто звертає на це увагу, оскільки вважає, що дно автомобілю не потрібно мити, оскільки його не видно.
Це є великою помилкою, оскільки в процесі експлуатації дно авто – це та його частина, яка максимально інтенсивно піддається забрудненню піском, пилом та різними хімічними речовинами, якими обробляють дорожнє покриття. Останні є найбільш небезпечними, оскільки викликають корозію металу.
Наші спеціалісти радять проводити мийку дна автомобілю не рідше ніж раз в рік. Обов’язковим є миття дна після зими, коли вже немає опадів у вигляді снігу, і є необхідність змити сіль та інші хімічні речовини, якими посипають дороги зимою.
Крім очищення металу від пилу, піску, солей і т.д. мийка дна автомобілю дозволяє очистити рухомі частини підвіски для кращої їх роботи та можливості більш якісної оцінки деталей підвіски, що потребують заміни.
Додатково до мийки дна Діас проводить мийку простору арок авто, які забруднюються найбільше. Процес відбувається зі зняттям коліс автомобілю.

Мийка радіатору автомобілю

Як відомо, основна функція радіатору – підтримання оптимальної температури рідини, яка циркулює навколо двигуна і охолоджує його. Радіатор – основний елемент системи охолодження будь-якого двигуна. Він складається з великої кількості пластин і трубок, які дозволяють максимально ефективно відводити тепло від двигуна пропускаючи через себе потоки повітря.
На жаль, радіатор не здатний постійно знаходитись в заводському стані. Рано чи пізно він починає забруднюватись, оскільки в процесі руху велика кількість пилу, що знаходиться на дорозі та в повітрі, проходить через радіатор, і, відповідно, деяка його частина осідає на поверхню пластин і трубок радіатора.
Частинки пилу в сукупності з вологою повітря утворюють міцне покриття, яке твердіє на поверхні радіатора під дією високої температури двигуна і не може відпасти саме. Як наслідок, в рази знижується ефективність і швидкість тепловіддачі радіатора, а двигун нагрівається все більше і більше.
Небезпека такого забруднення в тому, що визначити його візуально практично неможливо, і автомобіль знаходиться в такому стані тривалий час.
Саме для цього Діас надає послугу мийки радіатора, щоб підтримувати його в чистому та функціональному стані, оскільки в іншому випадку забруднення радіатора збільшує ризик перегріву двигуна, що небажано для будь-якого автомобілю.